Obsah

Dárkový poukaz

Máte v kolektivu nastávající maminku? Vaše kamarádka čeká miminko?

Kupte ji u nás dárkový poukaz na poporodní péči a my jí s miminkem rádi pomůžeme. Nemá cenu utrácet peníze na bodíčka a dupačky, kterých bude mít jistě plnou skříň. Navíc miminko z nich za pár týdnů vyroste. Investujte do její dlouhodobé spokojenosti. Protože s miminkem se rodí i maminka. 

Přerod ženy v matku je dlouhodobější proces, porodem to teprve začíná. Jsme tu, abychom ji provedli šestinedělím, podpořili ji v jejich mateřskýchkompetencích a nabídli pomoc, když bude potřebovat. 

Zavolejte nám na 721 945 139, nebo nás kontaktujte přes náš webový formulář zde.

Je možné zakoupit poukaz v hodnotách: 4 000 Kč7 000 Kč nebo prémiový balíček v hodnotě 10 000 Kč. Dárkový poukaz není směnitelný za peníze. Na poukaz se nevrací hotovost. 

Na dárkovém poukazu je uvedena hodnota, doba platnosti a kód. Bez kódu je dárkový poukaz neplatný. Dárkový poukaz je jednorázový. Jeho platnost je ukončena okamžikem využití objednaného balíčku služeb. Objednaný a zaplacený dárkový poukaz je přenositelný. Po zaplacení vám rádi poukaz vytiskneme a zašleme na požadovanou adresu. Moms and babies nenese žádnou odpovědnost za ztrátu, odcizení nebo znehodnocení poukazu.