Obsah

Služby

NOVINKA:

Máte v kolektivu nastávající maminku? Vaše kamarádka čeká miminko? Kupte ji u nás dárkový poukaz na poporodní péči a my jí s miminkem rádi pomůžeme. Nemá cenu utrácet peníze na bodíčka a dupačky, kterých bude mít jistě plnou skříň. Navíc miminko z nich za pár týdnů vyroste. Investujte do její dlouhodobé spokojenosti. Protože s miminkem se rodí i maminka. 

Zavolejte nám na 721 945 139, nebo nás kontaktujte přes náš webový formulář zde.

Milé maminky, na základě zkušeností s našimi klientkami, jejich potřeb a připomínek, jsme pro Vás připravili několik programů péče o Vás a Vaše miminko. Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Rádi Vám poradíme, zodpovíme Vaše dotazy a budeme se snažit vyjít vstříc i specifickým požadavkům. 

Pro nezkušené maminky máme připravený ZÁKLADNÍ BALÍČEK PÉČE, který obsahuje to „nej“, co každá prvorodička určitě ocení. Součástí balíčku je také dvouhodinová předporodní příprava s porodní asistentkou. Základní službu poskytujeme v časové dotaci příbližně 7 hodin. Detailněji zde.

Aby bylo prvních šest týdnů po porodu nejkrásnějšími týdny Vašeho života, dopřejte si roršířenou péči ve formě PRÉMIOVÉHO BALÍČKU který obsahuje 2 setkání před porodem a 5 poporodních návštěv v celkové dotaci 12 hodin. K tomu obdržíte řadu podpůrných materiálů, dárečků a seminářů zdarma jako bonus. Navíc máte neomezené konzultace po telefonu po dobu celého šestinedělí. Podívejte se, co vše jsme pro Vás připravili zde

Vy pečujete o miminko, my pečujeme o Vás. SPECIÁLNÍ BALÍČEK PÉČE PRO VAŠE ŠESTINEDÉLÍ Zažijte šestinedělí tak, jak to má být, jako období lásky. Jedná se o přibližně 7 hodin konzultací a návštěv. Tento balíček je cenově velmi výhodný. Více se dočtete zde.

Rádi vyjdeme vstříc Vaší konkrétní situaci, specifickým potřebám či finančním možnostem. Neváhejte nás kontaktovat, zkusíme pro Vás najít řešení. Můžeme pro Vás zajistit i například úklid domácnosti, speciální kurzy pro tatínky, či konzultaci o látkových plenách

Navrhněte rodině, či prátelům, ať Vám věnují dárkový poukaz. Není lepší investice než do spokojeného šestinedělí. :-)

Pro cizince, kteří potřebují pomoci při jednání s českými úřady, jsme připravili zvláštní balíček služeb. Jedná se o PRÁVNÍ A ADMINISTRATIVÍ POMOC, při současném objednání dalších našich služeb. Vysvětlíme, na co máte právo a jaké jsou Vaše povinnosti v souvislosti s narozením Vašeho miminka. Více se dozvíte zde.